Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka - Higienistka stomatologiczna

UNIDENT UNION I&II Iwona Gnach

aleja Jana Kochanowskiego 20

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych na 4 ręce

  • przeprowadzanie zabiegów higienizacji

  • przygotowywanie gabinetów do zabiegów stomatologicznych

  • przygotowywanie Pacjentów do zabiegów stomatologicznych

  • utrzymanie gabinetu w nienagannym porządku

  • bieżąca komunikacja z zespołem na temat prowadzonych przypadków, przekazywanie informacji do dokumentacji medycznej

Nasze wymagania

  • wykształceni kierunkowe lub medyczne,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (pielęgniarka, higienistka stomatologiczna, asystentka)

  • komunikatywność i pogodne usposobienie, wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach

  • Możliwość rozwoju i awansu, pracę w prestiżowej i stabilnej klinice w gronie najlepszych specjalistów stomatologii oraz medycyny estetycznej.

  • Dużą swobodę działania i decyzyjność w zakresie swoich kompetencji, wysoką kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi.

  • Komfortowe warunki pracy, nowoczesne i zadbane wnętrza oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

UNIDENT UNION- to klinika we Wrocławiu, która prowadzi interdyscyplinarną stomatologię oraz medycynę estetyczną dla zapewnienia zdrowego i pięknego uśmiechu. Od 30 lat realizuje z powodzeniem autorskie protokoły dr Iwony Gnach-Olejniczak DFL - Dental Face Lifting, który wykorzystuje synergię stomatologii ortodoncji, zaawansowanej implantologii i medycyny estetycznej. Zainteresowani Pacjenci usługami Unident Union przyjeżdżają z całej Polski, Europy i Świata.

Przewiń do profilu firmy