Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Księgowej / Asystent Księgowej

ELIT S.A.

ELIT S.A.

aleja Jana Pawła II 80/98

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów (pełna księgowość)

  • Rozliczanie delegacji służbowych

  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych

  • Przygotowywanie płatności

  • Analiza rozrachunków

  • Import faktur sprzedażowych i ich przypisanie do okresu VAT

  • Pomoc w zakresie Kadr i Płac

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe lub ukończone kursy zawodowe z zakresu księgowości

  • dobra obsługa komputera w zakresie pakietów typu office, internet

  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność i uczciwość

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 3 365 - 3 500 netto

  • stabilność zatrudnienia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • miła atmosfera w pracy oraz wsparcie pozostałych członków zespołu

  • ciekawa praca wymagająca ciągłego rozwoju i dająca duża satysfakcję

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

ELIT S.A.

Firma ELIT S.A. od wielu lat zajmuję się dystrybucją najlepszych włoskich marek sektora elektrycznego i oświetleniowego w całej Polsce.

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko Asystentki / Asystenta księgowej

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w księgowości lub ją rozwijać, pragniesz zdobywać nowe umiejętności i wykorzystywać je w praktyce oraz wiesz że posiadasz predyspozycje do pracy w zawodzie wymagającym dokładności i cierpliwości to oznacza że szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy