Logo Pracuj.pl

Asystentka Księgowej / Asystent Księgowej

ELIT S.A.O firmie

ELIT S.A.

aleja Jana Pawła II 80/98

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów (pełna księgowość)
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Przygotowywanie płatności
  • Analiza rozrachunków
  • Import faktur sprzedażowych i ich przypisanie do okresu VAT
  • Pomoc w zakresie Kadr i Płac

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe lub ukończone kursy zawodowe z zakresu księgowości
  • dobra obsługa komputera w zakresie pakietów typu office, internet
  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i uczciwość

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 3 365 - 3 500 netto
  • stabilność zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • miła atmosfera w pracy oraz wsparcie pozostałych członków zespołu
  • ciekawa praca wymagająca ciągłego rozwoju i dająca duża satysfakcję

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin

Firma ELIT S.A. od wielu lat zajmuję się dystrybucją najlepszych włoskich marek sektora elektrycznego i oświetleniowego w całej Polsce.

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko Asystentki / Asystenta księgowej

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w księgowości lub ją rozwijać, pragniesz zdobywać nowe umiejętności i wykorzystywać je w praktyce oraz wiesz że posiadasz predyspozycje do pracy w zawodzie wymagającym dokładności i cierpliwości to oznacza że szukamy właśnie Ciebie!

Asystentka Księgowej / Asystent Księgowej, aleja Jana Pawła II 80/98, Śródmieście, Warszawa