Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Księgowej - Pomoc Księgowości

Spider Tent Sp. z o.o.

3 8004 200 brutto / mies.

Świętego Rocha 89

Lisiniec

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji kasowej

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa terminala płatniczego (bardzo rzadko, większość transakcji realizowanych jest przelewem)

  • Prowadzenie stanów magazynowych na podstawie dokumentów PZ i WZ

  • Wystawianie faktur sprzedaży / korekt w programie Comarch Optima ERP (faktury krajowe i zagraniczne)

  • Kontrola przeterminowanych płatności faktur sprzedażowych

  • Bieżące przygotowywanie dokumentów dla księgowości

  • Aktywna współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień

  • Opracowywanie aktualizacji cenników produktów

  • Współpraca z agencja celną (import/eksport) w zakresie przygotowywania dokumentów celno-skarbowych (bardzo rzadko)

  • Weryfikacja dokumentów kadrowych składanych przez pracowników

  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

  • Rozliczanie podróży służbowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunek: księgowość)

  • Znajomość podstaw księgowości

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Skrupulatność, dokładność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samodzielność w działaniu, zdolności organizacyjne

  • Wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność i otwartość

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Biegła znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dużym atutem ale w przypadku braku znajomości możemy zapewnić szkolenie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • praca w trybie stacjonarnym

  • stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku

  • wsparcie i pomoc księgowości głównej

  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę w zgranym zespole

  • podstawowe wyposażenie biurowe (laptop, telefon służbowy)

O nas

Firma VITABRI (SPIDER TENT SP. Z O.O.) jest czołowym producentem namiotów ekspresowych w Polsce i Europie od 1997 roku.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko asystentki księgowości głównej (księgowość zewnętrzna).

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Świętego Rocha 89

www.vitabri.pl