Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka księgowej

IDEA TAX sp. z o.o.

  • Ruska 47/48A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Ruska 47/48A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Wsparcie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych oraz KPiR

Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

Przygotowywanie zestawień i raportów księgowych

Obsługa procesów księgowych

Przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie dokumentów źródłowych finansowo-księgowych

Sprawdzanie poprawności formalnej otrzymywanych dokumentów

Prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych

Bieżąca kontrola, weryfikacja i archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

Wymagania:

Studenci III-V roku

Dyspozycyjność (przynajmniej cztery dni w tygodniu)

Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Bardzo dobra organizacja pracy

Zainteresowanie tematyką podatków i księgowości

Duża samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

Znajomość programu Symfonia FK będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy:

Możliwością stałego zatrudnienia

Elastyczne godziny pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

Sympatyczną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Poznanie programów księgowych i płacowych

Zdobycie doświadczenia z zakresu księgowości

O nas

Idea Tax świadczy profesjonalnie usługi outsourcingowe z zakresu rachunkowości, rozliczeń podatkowych, doradztwa księgowego i podatkowego, rozliczeń z ZUS oraz spraw pracowniczych. Specjalizując się w obsłudze spółek kapitałowych, w tym notowanych na rynku NewConnect.