Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka księgowej

IDEA TAX sp. z o.o.O firmie

  • Ruska 47/48A
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Asystent

IDEA TAX sp. z o.o.

Ruska 47/48A

Wrocław

Idea Tax świadczy profesjonalnie usługi outsourcingowe z zakresu rachunkowości, rozliczeń podatkowych, doradztwa księgowego i podatkowego, rozliczeń z ZUS oraz spraw pracowniczych. Specjalizując się w obsłudze spółek kapitałowych, w tym notowanych na rynku NewConnect.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych oraz KPiR
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • Przygotowywanie zestawień i raportów księgowych
  • Obsługa procesów księgowych
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie dokumentów źródłowych finansowo-księgowych
  • Sprawdzanie poprawności formalnej otrzymywanych dokumentów
  • Prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych
  • Bieżąca kontrola, weryfikacja i archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Studenci III-V roku lub absolwenci kierunków o profilu ekonomicznym
  • Dyspozycyjność (przynajmniej cztery dni w tygodniu)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zainteresowanie tematyką podatków i księgowości
  • Duża samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
  • Znajomość programu Symfonia FK będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwością stałego zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Sympatyczną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Poznanie programów księgowych i płacowych
  • Zdobycie doświadczenia z zakresu księgowości

Ogłoszenie archiwalne