Oferta pracy

Asystentka Księgowości

Bergerat Monnoyeur

  • Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski)

    Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej w elektronicznym systemie obiegu dokumentów

  • Wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald

  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji papierowej

  • Wsparcie Działu Księgowości w bieżących pracach

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką Finansów, Ekonomii lub kierunków pokrewnych lub właśnie skończyłeś studia i szukasz pierwszego doświadczenia

  • Chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowej firmie i poznać dział Księgowości od wewnątrz

  • Lubisz i potrafisz pracować z komputerem, a także nie boisz się nowych wyzwań

  • Masz oko do szczegółów

  • Praca z konkretnymi terminami nie sprawia Ci trudności

  • Współpraca w grupie to dla Ciebie przyjemność

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 lat jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polski, Rumunii i Algierii.

W Polsce jesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Przewiń do profilu firmy