Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Logistyki

I.D.C. Polonia S.A.O firmie

  • Skawina

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Asystent

I.D.C. POLONIA S.A. Z  SIEDZIBĄ W LIBERTOWIE

ZAJMUJĄCA SIĘ IMPORTEM SŁODYCZY ORAZ ICH DYSTRYBUCJĄ NA TERENIE POLSKI
POSZUKUJE DO SWOJEGO ODDZIAŁU W SKAWINIE (ul. KRAKOWSKA 87 A):

ASYSTENTKI LOGISTYKI

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość języka słowackiego w stopniu co najmniej komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY,
  • Znajomość języka angielskiego – BĘDZIE ATUTEM,
  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, programy magazynowe),
  • Znajomość podstaw księgowości i dokumentacji magazynowej,
  • Rzetelność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość zagadnień logistyki i/lub doświadczenie w dziale logistyki – będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność.

OPIS STANOWISKA:

  • Wystawianie dokumentów księgowych i magazynowych,
  • Kompleksowa obsługa systemu informatyczno-magazynowego i przygotowywanie zamówień towaru z I.D.C. Holding a.s.,
  • Wykonywanie czynności związanych z dostawą towaru do klienta,
  • Pomoc przy ustalaniu ilości towarów przeznaczonych do magazynowania oraz w zarządzaniu infrastrukturą magazynu,
  • Pomoc w określaniu cyklów dostaw oraz przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Archiwizowanie prowadzonej przez siebie dokumentacji,
  • Wykonywanie poleceń przełożonych, w tym bezpośrednio przełożonego Dyrektora Logistyki.

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Odpowiedzialną i dającą satysfakcję pracę,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Stałe zatrudnienie (umowę o pracę).

Prosimy o nadsyłanie ofert (CV, list motywacyjny) za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz do dnia 10.04.2015 r.

SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Ogłoszenie archiwalne