Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Logistyki

  • Skawina, małopolskie
  • Asystent
  • 12.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    I.D.C. POLONIA S.A. Z  SIEDZIBĄ W LIBERTOWIE

    ZAJMUJĄCA SIĘ IMPORTEM SŁODYCZY ORAZ ICH DYSTRYBUCJĄ NA TERENIE POLSKI
    POSZUKUJE DO SWOJEGO ODDZIAŁU W SKAWINIE (ul. KRAKOWSKA 87 A):

    ASYSTENTKI LOGISTYKI
    Miejsce pracy: Skawina

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Znajomość języka słowackiego w stopniu co najmniej komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY,
    • Znajomość języka angielskiego – BĘDZIE ATUTEM,
    • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, programy magazynowe),
    • Znajomość podstaw księgowości i dokumentacji magazynowej,
    • Rzetelność oraz dobra organizacja pracy własnej,
    • Znajomość zagadnień logistyki i/lub doświadczenie w dziale logistyki – będzie dodatkowym atutem,
    • Dyspozycyjność.

    OPIS STANOWISKA:

    • Wystawianie dokumentów księgowych i magazynowych,
    • Kompleksowa obsługa systemu informatyczno-magazynowego i przygotowywanie zamówień towaru z I.D.C. Holding a.s.,
    • Wykonywanie czynności związanych z dostawą towaru do klienta,
    • Pomoc przy ustalaniu ilości towarów przeznaczonych do magazynowania oraz w zarządzaniu infrastrukturą magazynu,
    • Pomoc w określaniu cyklów dostaw oraz przyjmowanie i wydawanie towarów,
    • Archiwizowanie prowadzonej przez siebie dokumentacji,
    • Wykonywanie poleceń przełożonych, w tym bezpośrednio przełożonego Dyrektora Logistyki.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Odpowiedzialną i dającą satysfakcję pracę,
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • Stałe zatrudnienie (umowę o pracę).

    Prosimy o nadsyłanie ofert (CV, list motywacyjny) za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz do dnia 10.04.2015 r.

    SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"