Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka lub asystent w dziale marketingu

INSTANTA sp. z o.o.

  • Kawowa 3, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Kawowa 3

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych w zakresie podległych marek/produktów

  • Analizowanie wyników osiąganych przez daną markę (sprzedaż, znajomość, wizerunek, itp.) i działań marketingowych

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących rynku i konkurencji

  • Kontrola realizacji poszczególnych terminów prac

  • Uczestnictwo w okolicznościowych wyjazdach służbowych, np. na sesje zdjęciowe, Targi Mody

  • Wsparcie przy produkcji różnych treści reklamowych, tj. wsparcie przy kreacji relacji na profil marki, itp.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (codzienna korespondencja z klientami)

  • Znajomość mediów społecznościowych takich jak Facebook/ Instagram/ Tiktok itp. - posiadanie konta

  • Znajomość programów Excel, Power Point ( pakiet office )

  • Dobra organizacja pracy

  • Otwartość

  • Kreatywność

  • Sumienność

  • Chęć rozwoju

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Stabilną pracę w organizacji o międzynarodowym zasięgu

  • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Instanta Sp. z o.o. 44-240 Żory ul. Kawowa 3, międzynarodowy producent kawy rozpuszczalnej poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. marketingu.

Przewiń do profilu firmy