Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka menadżera projektu

CENTRUM REHABILITACYJNO REKREACYJNE "FIGURA" sp. z o.o.O firmie

20 brutto / godz.
  • gen. Romana Abrahama 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Asystent

CENTRUM REHABILITACYJNO REKREACYJNE "FIGURA" sp. z o.o.

gen. Romana Abrahama 2

Warszawa

Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne FIGURA istnieje od 1997 r. Jako pierwsi wprowadziliśmy zajęcia aqua-aerobiku na rynek warszawski. Dlatego też możemy poszczycić się największym doświadczeniem w tym zakresie.

W tej chwili zajęcia aqua-aerobiku prowadzimy w 12 lokalizacjach na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów fizjoterapeutów – absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii Medycznej, co przekłada się na wysoki poziom, bezpieczeństwo i efektywność zajęć. O naszym profesjonalizmie może świadczyć fakt posiadania w swoim gronie wielu zaufanych klientów, jak i wciąż napływających nowych chętnych ceniących sobie zdrowie i sprawność fizyczną.

Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:

  • cechuje Cię odpowiedzialności oraz pozytywne nastawienie do świata

  • lubisz angażować się w to co robisz na 100%

  • dotrzymujesz terminów i traktujesz to co robisz odpowiedzialnie

  • koncentrujesz się na rozwiązanie a nie na problemach

  • nie obawiasz się wyzwań i pracy pod presją czasu

  • prowadzisz zdrowy styl życia

  • jesteś osobą dokładną i uporządkowaną

Jeżeli tak to oznacza że chcemy Cię poznać.

Obowiązki

  • Obsługa klienta ( mailowa i telefoniczna)

  • Pomoc przy planowaniu działań marketingowych

  • Pomoc przy rekrutacji podwykonawców

  • Nadzór nad działaniami projektowymi

  • Pilnowanie terminów  i współpraca z podwykonawcami

Wymagania

  • Studentka studiów dziennych lub zaocznych

  • Preferowane kierunki studia ekonomiczne lub techniczne

  • Mile widziane doświadczenie przy realizowaniu projektów

  • Mile widziane prawo jazdy kat.

Co oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży zdrowego stylu życia

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, nie wymagamy pracy w określonych godzinach

  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez Centrum Figura

  • Praca zdalna lub w biurze w Warszawie na miejscu

  • Możliwość pracy w indywidualnie ustalonych godzinach (praca zajmuje średnio 4 godziny dziennie )

Dodatkowe informacje:

  • Praca zdalna dla osób spoza Warszawy, dla osób z Warszawy pracy w biurze

Jeśli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia czujesz, że ta praca byłaby satysfakcjonująca dla Ciebie to :

Proszę o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Każda aplikacja będzie uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne