Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka oddziału

Heritage Real EstateO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca organizacja i prowadzenie sekretariatu firmy

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie

  • Obsługa gości i interesantów

  • Zarzadzanie kalendarzem sal konferencyjnych

  • Dbanie o zaopatrzenie biura

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Dbanie o wygląd recepcji, sal konferencyjnych oraz biura

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Współpraca ze wszystkimi działami Firmy

  • Wsparcie pracowników oddziału

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność i skrupulatność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w pracy z klientem, także klientem premium

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat B. oraz własny samochód

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/kontrakt B2B

  • Komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pyszną kawę i herbatę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Heritage Real Estate

„Heritage Real Estate S.A. należy do niezależnego holdingu HRE Investments. Opierając się na wiedzy i unikalnym doświadczeniu, płynącym z wielu zrealizowanych z sukcesem projektów przez ostatnie lata, tworzymy wyselekcjonowane możliwości inwestycyjne, których celem jest budowa dobrobytu, bezpieczeństwa, a przede wszystkich dziedzictwa naszych Klientów. Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i zmotywowanych partnerów, dla których tak jak dla nas, Klienci stanowią najwyższą wartość. Osób charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą i biznesową. Posiadających doświadczenie z segmentu Private Banking oraz Business Consulting, którym nie jest obce zaspokajanie najbardziej wygórowanych potrzeb i oczekiwań Klientów. Partnerów, którzy razem z nami wezmą wspólną odpowiedzialność w wyznaczaniu nowej, najwyższej jakości obsługi Inwestora jaką daje Heritage Real Estate S.A.”

Przewiń do profilu firmy