Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Office manager

UKA POLSKA sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa biurowa, zarządzanie biurem, obsługa poczty;

  • Bieżące wsparcie administracyjne i biurowe innych pracowników w codziennej pracy;

  • Wsparcie pracowników przy rozwoju projektów instalacji OZE;

  • Utrzymywanie kontaktu i budowanie relacji z współpracującymi podmiotami;

  • Tworzenie prezentacji, raportów, zestawień;

  • Pomoc w organizacji wydarzeń, jak również ich przygotowanie i koordynacja.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Podstawowa wiedza w zakresie rachunkowości;

  • Komunikatywność na wysokim poziomie;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku biurowym;

  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń;

  • Podstawowa znajomość branży OZE jak dodatkowy atut.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Prace w międzynarodowym środowisku;

  • Możliwości rozwijania się w bardzo ciekawej branży odnawialnych źródeł energii;

  • Interesujący zakres zadań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Grupa UKA jest międzynarodowym deweloperem farm wiatrowych i słonecznych, który od ponad 20 lat rozwija, buduje, jest właścicielem i operatorem farm wiatrowych i słonecznych oraz związanej z nimi infrastruktury. Obecnie Grupa UKA zatrudnia na całym świecie około 750 osób. Z około 60 farmami wiatrowymi podłączonymi do sieci i 1,2 gigawata w procesie wydawania pozwoleń, UKA jest jednym z wiodących niemieckich deweloperów wiatrowych na lądzie, który realizuje również projekty związane z energią słoneczną. Jako dostawca kompleksowych usług, UKA świadczy usługi „pod klucz” od rozwoju greenfield po budowę. Ponadto nasza siostrzana firma UKB zapewnia dostosowane do potrzeb usługi zarządzania zasobami technicznymi i handlowymi dla obiektów energii odnawialnej. UKA rozwija również swoją działalność biznesową w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej i Europie. Międzynarodowy portfel projektowy Grupy UKA dla projektów wiatrowych i słonecznych obejmuje obecnie ponad dwanaście gigawatów. Nasze dedykowane zespoły w Madrycie, Santiago de Chile i Stanach Zjednoczonych (z biurami w Stuart na Florydzie i Austin w Teksasie) opracowują obiecujące projekty dotyczące energii odnawialnej, a tym samym przyspieszają przejście na czystą i przystępną cenowo energię. Ostatnio UKA weszła na polski rynek.

Przewiń do profilu firmy