Asystentka Prawna / Asystent Prawny do Zespołu Rozwiązywania Sporów

MARUTA WACHTA SP.J.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • nadzór nad kalendarzem zespołu,

  • sczytywanie, korekta oraz formatowanie pism,

  • wsparcie przy tworzeniu prezentacji i dokumentów,

  • wsparcie działu prawnego w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby bez doświadczenia oraz wykształcenia prawniczego posiadającej takie cechy jak:

- drobiazgowość, skrupulatność, dokładność,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność, dobra organizacja, inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność,

- doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na runku,

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,

  • pracę na pół etatu,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

Kancelaria Maruta Wachta (www.maruta.pl) to unikalne połączenie pasji do prawa i technologii.

Kancelarię tworzy zespół ekspertów specjalizujących się w prawie nowych technologii, procesach sądowych i arbitrażu, prawie własności intelektualnej oraz zamówieniach publicznych.

Kancelaria Maruta Wachta, wielokrotnie była uznawana przez Dziennik Rzeczpospolita za najlepszą kancelarię m.in. w zakresie prawa nowych technologii oraz zdobyła tytuł lidera w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy