Logo Pracuj.pl

Asystentka Prawna / Asystent Prawny

NGL SERVICES SP Z O OO firmie

NGL SERVICES SP Z O O

Koszykowa 61b

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi asystenckiej i administracyjnej (w tym m.in. przygotowywanie i edycja dokumentów, wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych)
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz przesyłek kurierskich
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji (papierowej i elektronicznej)
  • Obsługa połączeń telefonicznych (łączenie rozmów, obsługa telekonferencji)
  • Organizacja i obsługa krajowych i zagranicznych spotkań i podróży służbowych
  • Wsparcie pracy recepcji i ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Inne prace zlecone ustalane w miarę potrzeb przez bezpośrednich przełożonych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie jego zdobywania)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu programów Microsoft Office i urządzeń biurowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (w mowie i w piśmie)
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań oraz pracy pod presją czasu
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Inicjatywa, proaktywność silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie i dyskrecja

To oferujemy

  • Pakiet benefitów kafeteryjny (w tym kartę sportową)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 8-10
  • Możliwość pracy z domu
  • Wpływ na NGL - słuchamy pomysłów
  • Lokalizację w części biurowej Hali Koszyki
  • Profesjonalną strukturę - nie korporację
  • Udział w ciekawych projektach
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Rozwój w ramach spółek Grupy NGL
  • Opiekę medyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • Platforma kafeteryjna - wybór benefitów

Wspieramy działanie operacyjne klientów. Oferujemy kompleksowe wsparcie w obsłudze wewnętrznych procesów: finansów, HR, marketingu i administracji. To kluczowe funkcje dla prawidłowego działania przedsiębiorstw. Często jednak bywa tak, że firmy zmuszone wybierać, czy inwestować w podstawową działalność, czy działy wspierające, wybiorą to pierwsze, przez co borykają się z problemem niewystarczającego wsparcia.

NGL Services powstało po to by uwalniać potencjał firm umożliwiając koncentrację na podstawowej działalności, usprawniając lub przejmując procesy wewnętrzne.

Słuchamy. Wiemy jak ważne jest zrozumienie perspektywy klienta i jego celów, żeby zbudować właściwe rozwiązanie. Każdy klient jest inny, a my dostosowujemy rozwiązania tak, aby odzwierciedlały rzeczywiste potrzeby.

Enjoy what you do.

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy lubią pracować razem.

Za sukces NGL Services odpowiadają przede wszystkim ludzie – dlatego promujemy przyjazną kulturę konstruktywnych relacji i zachowań. Szanujemy różne osobowości oraz rozwijamy ich talenty. Wierzymy, że idealny zespół powinien być zbudowany z różnych charakterów, bo z tej różnorodności czerpiemy to, co najlepsze.

Jak do nas dołączyć?

  • Przesłanie aplikacji (kontaktujemy się z wybranymi osobami)
  • Rozmowa kwalifikacyjna i test z MS Word
  • Informacja zwrotna: rozpoczęcie współpracy lub podziękowanie za udział w procesie

Asystentka Prawna / Asystent Prawny, Koszykowa 61b, Śródmieście, Warszawa