Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Prawna / Asystent Prawny

NGL SERVICES SP Z O O

Koszykowa 61b

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi asystenckiej i administracyjnej (w tym m.in. przygotowywanie i edycja dokumentów, wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych)

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz przesyłek kurierskich

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji (papierowej i elektronicznej)

  • Obsługa połączeń telefonicznych (łączenie rozmów, obsługa telekonferencji)

  • Organizacja i obsługa krajowych i zagranicznych spotkań i podróży służbowych

  • Wsparcie pracy recepcji i ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • Inne prace zlecone ustalane w miarę potrzeb przez bezpośrednich przełożonych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie jego zdobywania)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu programów Microsoft Office i urządzeń biurowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (w mowie i w piśmie)

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań oraz pracy pod presją czasu

  • Dokładność, dbałość o szczegóły

  • Inicjatywa, proaktywność silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie i dyskrecja

To oferujemy

  • Pakiet benefitów kafeteryjny (w tym kartę sportową)

  • Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 8-10

  • Możliwość pracy z domu

  • Wpływ na NGL - słuchamy pomysłów

  • Lokalizację w części biurowej Hali Koszyki

  • Profesjonalną strukturę - nie korporację

  • Udział w ciekawych projektach

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Rozwój w ramach spółek Grupy NGL

  • Opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • Platforma kafeteryjna - wybór benefitów

Wspieramy działanie operacyjne klientów. Oferujemy kompleksowe wsparcie w obsłudze wewnętrznych procesów: finansów, HR, marketingu i administracji. To kluczowe funkcje dla prawidłowego działania przedsiębiorstw. Często jednak bywa tak, że firmy zmuszone wybierać, czy inwestować w podstawową działalność, czy działy wspierające, wybiorą to pierwsze, przez co borykają się z problemem niewystarczającego wsparcia.

NGL Services powstało po to by uwalniać potencjał firm umożliwiając koncentrację na podstawowej działalności, usprawniając lub przejmując procesy wewnętrzne.

Słuchamy. Wiemy jak ważne jest zrozumienie perspektywy klienta i jego celów, żeby zbudować właściwe rozwiązanie. Każdy klient jest inny, a my dostosowujemy rozwiązania tak, aby odzwierciedlały rzeczywiste potrzeby.

Przewiń do profilu firmy

Enjoy what you do.

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy lubią pracować razem.

Za sukces NGL Services odpowiadają przede wszystkim ludzie – dlatego promujemy przyjazną kulturę konstruktywnych relacji i zachowań. Szanujemy różne osobowości oraz rozwijamy ich talenty. Wierzymy, że idealny zespół powinien być zbudowany z różnych charakterów, bo z tej różnorodności czerpiemy to, co najlepsze.

Jak do nas dołączyć?

  • Przesłanie aplikacji (kontaktujemy się z wybranymi osobami)

  • Rozmowa kwalifikacyjna i test z MS Word

  • Informacja zwrotna: rozpoczęcie współpracy lub podziękowanie za udział w procesie