Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Prawna / Asystent Prawny

V-RIDIUM POWER SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • codzienne wsparcie asystenckie członków zespołu w prowadzonych sprawach

  • tworzenie, formatowanie, aktualizacja i zaawansowana edycja dokumentów, zestawień i prezentacji

  • zarządzanie i opieka nad dokumentacją korporacyjną, transakcyjną i administracyjną

  • wsparcie w rozliczaniu wydatków służbowych

  • prowadzenie obiegu dokumentów, w tym rejestracja i archiwizacja umów w wewnętrznym systemie archiwizacyjnym oraz w fizycznym archiwum

  • współtworzenie i aktualizacja baz danych oraz archiwizacja dokumentacji firmowej

  • wewnętrzna komunikacja działań zespołu

  • uzyskiwanie zaświadczeń, wypisów, odpisów z urzędów, rejestrów oraz sądów

  • opis faktur prawnych w systemie wewnętrznym

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w kancelarii prawnej, mile widziane wykształcenie prawnicze

  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie minimum B2

  • samodzielność, dokładność

  • chęć do pracy oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność planowania i nadawania priorytetów

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word oraz Excel to niezbędne minimum)

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku biznesowym

  • kreatywne środowisko pracy w młodym i przyjaznym zespole profesjonalistów

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową

  • lekcje doskonalenia języka angielskiego

  • owoce w pracy, dzień wolny w dniu urodzin

  • świetną atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

V-Ridium Power Services jest jednym z czołowych przedstawicieli branży energetyki odnawialnej w Polsce, skoncentrowanym na energetyce wiatrowej oraz fotowoltaice. Jesteśmy częścią grupy Greenvolt notowanej na giełdzie w Lizbonie. Nasze spółki działają w wielu krajach, m.in.: Hiszpania, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Serbia, Włochy, Francja, Islandia a także USA.