Oferta pracy

Asystentka Prezesa - Executive Assistant to the CEO

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

8 000‐9 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Dla naszego klienta - stale rozwijającej się, międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy  osoby na stanowisko:

Przyszły zakres obowiązków:

  • wsparcie prezesa w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych,
  • częsty kontakt telefoniczny w j.angielskim z klientami oraz partnerami firmy,
  • prowadzenie korespondencji mailowej (głównie w języku angielskim),
  • przygotowywanie dokumentacji oraz nadzór nad jej prawidłowym obiegiem,
  • organizacja spotkań oraz podróży służbowych,
  • uczestnictwo w zebraniach zarządu,
  • sporządzanie raportów ze spotkań,
  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby zarządu,
  • ścisła współpraca z zarządem oraz z działem finansów,

Wymagania

  • płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)!
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowych organizacjach (min. 3 lata),
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, SharePoint, MS Teams i PowerPoint),
  • bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem oraz tzw. "can-do attitude",
  • *znajomość usług w branży IT będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon),
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w samym centrum Warszawy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy