Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Prezesa

CLEVER GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

CLEVER GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Erazma Ciołka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna biura,

  • Wsparcie przy projektach tłumaczeniowych ustnych i pisemnych,

  • Pomoc w ofertowaniu i obsłudze Klienta,

  • Weryfikacja, korekta i kontrola tłumaczeń,

  • Wykonywanie tłumaczeń,

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • samodzielność w działaniu,

  • Wielozadaniowość,

  • Kreatywność,

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży tłumaczeniowej oraz obsłudze Klienta lub marketingu,

  • Wykształcenie filologiczne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - pełen etat,

  • Zapewniamy ciekawą pracę,

  • Miłą atmosferę w pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dobre wynagrodzenie, adekwatne od wyników pracy (podstawa plus premia).

zatrudni od drugiego półrocza 2021 roku asystentkę Prezesa na pełen etat (elastyczny czas pracy) do Biura Firmy Konferencyjno-Tłumaczeniowej w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy