Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Prezesa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół HRK Banking & Insurance specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów na potrzeby banków, firm ubezpieczeniowych, domów maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych. Wieloletnie doświadczenie konsultantów HRK pozwala skutecznie spełniać potrzeby zarówno Pracodawców, jak i Kandydatów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży automotive, poszukujemy  Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • pełne wsparcie administracyjne Prezesa i członków Zarządu;
    • prowadzenie kalendarza spotkań;
    • archiwizacja dokumentacji;
    • organizacja podróży służbowych;
    • bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
    • obsługa spotkań biznesowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego;
    • praktyczna znajomość programów MS Word, MS PowerPoint;
    • samodzielność i sumienność;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
    • pracę w przyjaznej atmosferze;
    • pakiet benefitów.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@hrk.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;