Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Prezesa Zarządu i Redaktora Naczelnego

AG INVESTMENTSO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie wsparcie w działaniach służbowych i prywatnych

  • prowadzenie sekretariatu i biura zarządu (w tym prawnie wymaganej dokumentacji)

  • perfekcyjna komunikacja: wewnątrz firm i w kontaktach zewnętrznych

  • prowadzenie kalendarza kluczowych działań w firmie

  • osobisty nadzór nad statusem prowadzonych spraw

  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • przygotowywanie raportów, prezentacji , notatek służbowych na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej prawnicze

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Skuteczność w samodzielnym działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Kreatywność i umiejętność pracy w środowisku twórczym

  • Bardzo wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie zawodowe potwierdzone referencjami- min. 5 lat

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Prawo jazdy (minimum 3 letnia praktyka)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • System premiowy za efektywność

  • Samochód

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie: a/ listu motywacyjnego b/ CV.