Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Prezesa Zarządu

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Asystent
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w  firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    ZADANIA:

    • ścisła współpraca z Prezesem
    • tłumaczenia dokumentów oraz prowadzenie rozmów w j. niemieckim
    • obsługa administracyjna
    • współpraca z innymi działami firmy

    WYMAGANIA:

    • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • chęć do rozwoju i nauki
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w znanej, międzynarodowej firmie

    Administratorem danych jest AP Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.