Asystentka Prezesa Zarządu

  • Oława, Wrocław, Siechnice, Czernica (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Asystent
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A. w Czernicy to firma z bogatą historią, w którą wpisuje się ponad 50 lat prowadzenia efektywnej działalności gospodarczej na polskim rynku zbrojeniowym. Od 2014 r. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Zarówno dla obecnych jak i byłych użytkowników sprzętu łączności stosowanego w polskiej armii i innych formacjach paramilitarnych, marka Zakładu utożsamiana jest z profesjonalizmem i skutecznością działania.

W związku z prowadzonym postępowaniem rekrutacyjnym poszukujemy osobę zainteresowaną pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Czernica

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu Spółki.
  • Wsparcie Prezesa oraz Członka Zarządu w codziennych obowiązkach.
  • Przygotowywanie materiałów na spotkania, sporządzanie notatek ze spotkań.
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, pism, dokumentów i zestawień na potrzeby Zarządu.
  • Organizowanie podróży służbowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Prawo jazdy kat. B.
List motywacyjny oraz CV, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie dokumentów aplikacyjnych przez Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A. z siedzibą w Czernicy w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

proszę składać na adres Spółki:

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.
Dział Kadr i Wynagrodzeń
ul. Fabryczna 12
55-003 Czernica,
lub za pomocą Aplikuj

Kontakt telefoniczny: 71/3180186 wew. 226, 71/3810142
Kontakt mailowy: ek@wzl2.ple.skladzien@wzl2.pl