Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KNAPP POLSKA Sp. z o.o.

Asystentka Prezesa Zarządu

KNAPP POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 26 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie Prezesa Zarządu,

  • Organizacja wyjazdów służbowych,

  • Realizacja zadań związanych z zarządzaniem zasobami pracowników,

  • Przygotowanie wymaganych dokumentów dla Prezesa Zarządu,

  • Dbanie o pełen przepływ informacji oraz wspieranie odpowiedniej komunikacji dotyczącej pracy Prezesa Zarządu,

  • Współpraca z różnymi zespołami w ramach realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języia angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Język niemiecki dodatkowym atutem,

  • Komunikatywność i operatywność,

  • Bardzo dobra ogranizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami, samodzielność, dokładność, terminowość,

  • Biegła znajomość MS Office,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Pracę na cały etat,

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę stacjonarną na terenie Warszawy,

  • Niezbędne narzędzia pracy

KNAPP Polska jest oddziałem austriackiej firmy KNAPP AG, która prowadzi międzynarodową działalność w dziedzinie automatyki magazynowej oraz dostarcza dostosowane do potrzeb klienta kompleksowe rozwiązania logistyki wewnętrznej. KNAPP Polska prężnie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, oferując ciekawą i rozwojową pracę w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej.

strona internetowa firmy: http://knapp.com/

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim klikając w przycisk aplikowania.