Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Prezesa Zarządu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Administrowanie terminarzem zajęć i spotkań Prezesa Zarządu
    • Organizowanie wewnętrznych i zewnętrznych spotkań
    • Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży Prezesa Zarządu
    • Przygotowywanie materiałów, raportów i prezentacji na potrzeby Prezesa Zarządu w tym tłumaczenie dokumentów i korespondencji
    • Zarządzania hierarchią informacji, zapewnienie efektywnej komunikacji i organizacji biura
    • Prowadzenie dokumentacji służbowej
    • Udział w spotkaniach zgodnie z dyspozycją Prezesa

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomości MS OFFICE (Word, Excel, Power Point)
    • Umiejętności organizacyjne, dokładność, sumienność, systematyczność, rzetelność, zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Elastyczność

    Oferujemy:

    • Ciekawą i samodzielną pracę
    • Elastyczne formy zatrudnienia
    • Wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od efektów
    • Możliwość wdrażania autorskich projektów marketingowych
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
    • Bogaty pakiet benefitów dla pracowników, a także ich rodzin

    Wyślij swoją aplikację podając w tytule Asystentka Prezesa Zarządu

    Kämmerer Polska Sp. z o. o.
    Wyścigowa 56E                                                                                     Tel. +48 71 3600 710
    53-012 Wrocław                                                                                    Fax +48 71 3600 711               http://kaemmerer.pl

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaemmerer Polska na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:

    - Administratorem moich danych osobowych jest Kaememrer Polska z siedzibą we Wrocławiu (53-012), Wyścigowa 56E;

    - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

    - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] w tytule podając „wycofanie zgody”

    - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych przez 2 lata, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą”