Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka - Referent Działu Handlowego

KONSTRUKCJE ŻYWIEC sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 1c
    Węgierska Górka (pow. żywiecki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

KONSTRUKCJE ŻYWIEC sp. z o.o.

Przemysłowa 1c

Węgierska Górka (pow. żywiecki)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przyjmowanie i realizowanie zamówień

  • kontrolowanie kosztów i faktur zakupowych

  • wsparcie działu ofertowania – monitorowanie zapytań ofertowych i redagowanie ofert

  • wsparcie biura zarządu – przygotowywanie pism

  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej w zakresie zrealizowanych robót

  • koordynacja bieżących spraw administracyjno - handlowych

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – w szczególności excela i worda

  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno - biurowej

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

  • pakiet dodatkowych benefitów: ubezpieczenie medyczne

Ogłoszenie archiwalne