Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka sekretariatu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 17.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nailsea Sp. z o.o. Spółka komandytowa

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
    • Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów;
    • Obsługa firmowej poczty elektronicznej;
    • Przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek firmy;
    • Prowadzenie ewidencji i obiegu dokumentów w celu zapewnienia ich właściwej i terminowej realizacji;
    • Segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów;
    • Zapewnienie prawidłowego zaopatrzenia w artykuły biurowe i spożywcze;
    • Współpraca z księgowością;
    • Inne prace administracyjne.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
    • Dobre zdolności komunikacyjne;
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Narzędzia niezbędne do pracy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Pakiet opieki medycznej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nailsea Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nailsea Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.