Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka – Sekretarka

STARA MYDLARNIA Producent Kosmetyków NaturalnychO firmie

  • Bydgoszcz (okolice), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Stara Mydlarnia Producent Kosmetyków Naturalnych
poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Białe Błota k. Bydgoszczy (5-7 min. od Bydgoszczy)

Opis stanowiska:

  • kompleksowa organizacja pracy sekretariatu i jego bieżąca obsługa
  • dbaniu o efektywny przepływ informacji i prawidłową komunikację
  • przygotowywaniu i obsłudze spotkań wewnętrznych i spotkań z partnerami biznesowymi
  • prowadzenie korespondencji z klientami, urzędami
  • prowadzenie reklamacji
  • weryfikacja oraz wystawienie faktur
  • praca w systemie Subiect GT
  • prowadzenie floty samochodowej
  • prowadzeniu korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz czuwaniu nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • kontrola stanu artykułów niezbędnych do funkcjonowania biura,
  • dbałość o estetyczny wygląd biura

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • dokładność i skrupulatność
  • znajomość j. angielskiego min. B2 – warunek konieczny
  • znajomość pragramu Subiect GT
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, zaangażowanie i sumienność w pracy
  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, promocyjnych i branżowych
  • umiejętności organizacyjne oraz kreatywność
  • Proaktywna postawa, wykazywanie inicjatywy
  • biegła obsługa urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i pozyskiwanie nowych kompetencji
  • Ciekawą pracę w kreatywnym i młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
poprzez klikniecie przycisku APLIKUJ.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stara Mydlarnia sp. z o.o.,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

     Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne