Oferta pracy

Asystentka - Sekretarka

Recruit Europe Sp.zo.o.

  • Ciechanów, Kozienice, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Radom, Siedlce, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Warka, Warszawa, Wyszków

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient: AssistantLine.com to platforma internetowa - marketplace gdzie możesz oferować swoje usługi.

Możesz zarejestrować się jako asystentka, sekretarka, hostessa, model, pomocnik biznesowy, wykonywać tłumaczenia, świadczyć codzienną pomoc lub rozpocząć robienie kariery w Digital Marketingu.

Znajdź wymarzone zlecenie. Dołącz do tysięcy Asystentów, którzy zarabiają online dzięki swoim talentom.

Ze szczegółami proszę zapoznać się na stronie

www.assistantline.com

Twój zakres obowiązków

  • administracyjne wsparcie biura

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów

  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień

  • reagowanie na bieżące zapytania klientów

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych

  • archiwizowanie dokumentów

  • inne prace administracyjne

  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją

  • współpraca z innymi działami firmy

  • organizacja i dostawa zakupów

  • organizacja usług gosposi, serwisu sprzątającego, opiekunki do dziecka lub osoby wymagającej pomocy, opieki nad zwierzętami domowymi

  • zamówienie usług transportowych (bilety lotnicze, bilety pkp itd.)

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywność i zdolność budowania dobrych relacji z klientem

  • dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • sumienność w realizacji obowiązków

  • pozytywne nastawienie i uśmiech

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • opiekę Koordynatora Rejonu

  • możliwość długotrwałej współpracy

  • możliwość pracy zdalny - online

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy