Logo Pracuj.pl

Asystentka/ Sekretarka

BUDOMALO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień,
  • reagowanie na bieżące zapytania klientów,
  • administracyjna obsługa biura,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych,
  • inne prace administracyjne,
  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętności organizacyjnych oraz efektywnej pracy pod presją czasu,
  • umiejętności dokonywania analizy i wyciągania wniosków,
  • dobrej znajomość środowiska Ms Office,
  • dobrze rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • punktualności, skrupulatności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w regionie łódzkim. Już od ponad 17 lat w ramach swojej działalności oferuje usługi związane z montażem i konserwacją wind. Naszymi windami każdego dnia porusza się kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Łodzi i okolic.

Asystentka/ Sekretarka, Łódź