Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/ Sekretarka

BUDOMALO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,

  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień,

  • reagowanie na bieżące zapytania klientów,

  • administracyjna obsługa biura,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych,

  • inne prace administracyjne,

  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętności organizacyjnych oraz efektywnej pracy pod presją czasu,

  • umiejętności dokonywania analizy i wyciągania wniosków,

  • dobrej znajomość środowiska Ms Office,

  • dobrze rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • punktualności, skrupulatności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet socjalny.

BUDOMAL

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w regionie łódzkim. Już od ponad 17 lat w ramach swojej działalności oferuje usługi związane z montażem i konserwacją wind. Naszymi windami każdego dnia porusza się kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Łodzi i okolic.

Przewiń do profilu firmy