Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka - Sekretarka

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Nomet Sp.z.o.o dynamicznie rozwijająca się firma, znany w Europie producent akcesoriów meblowych  zatrudni:
    ASYSTENTKA/SEKRETARKA
    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Dbanie o sprawne i prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu oraz wizerunek Firmy,
    • Efektywne zarządzanie kalendarzem,
    • Organizacja i obsługa spotkań firmowych,
    • Zapewnienie technicznej dostępności narzędzi pracy niezbędnych dla pracy Zarządu,
    • Sprawne zarządzanie bazą korespondencji Firmy,
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów,
    • Uczestniczenie w realizacji bieżących zadań.

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Praktyczną znajomość pakietu MS Office,
    • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność,
    • Bardzo dobrą organizację pracy, punktualność,
    • Umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie przy zachowaniu ich wysokiej jakości,
    • Inicjatywę w działaniu, zaangażowanie oraz pozytywną postawę,
    • Wysoki poziom kultury osobistej.

    Oferta obejmuje:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Pracę w przyjaznym zespole,
    • Nowoczesne narzędzia pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz przebiegiem pracy zawodowej prosimy kierować w terminie 10 dni na adres:

    Nomet Sp. z o .o.  ul. Kanałowa 40/42, 87-100 Toruń

    ( dokumentów aplikacyjnych nie odsyłamy)

    istnieje możliwość składania aplikacji poprzez internet za pomocą przycisku aplikowania:

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych
    bottom