Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystentka stomatologiczna

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA WIGO-DENT ANETA WASIŁEK, ANDRZEJ WIELEBSKI - s.c.O firmie

  • Makuszyńskiego 18
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA WIGO-DENT ANETA WASIŁEK, ANDRZEJ WIELEBSKI - s.c.

Makuszyńskiego 18

Gdynia

Opis stanowiska:

Czynne asystowanie przy pacjencie. Dbanie o czystość gabinetu i przygotowanie stanowiska pracy, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w zawodzie, osoby w trakcie nauki na asystentkę/higienistkę również mile widziane. Wykształcenie min. średnie, wysoka kultura osobista, dynamiczność życiowa

Oferujemy:

Praca zmianowa, stałe zatrudnienie, przyjazna atmosfera

Ogłoszenie archiwalne