Oferta pracy

Asystentka w Biurze Zarządu

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja imprez i eventów firmowych;

  • Bieżąca obsługa Biura Zarządu oraz realizacja zadań administracyjno-organizacyjnych;

  • Rejestracja korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej (tradycyjnej, elektronicznej);

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów, segregacja i archiwizacja dokumentów;

  • Prowadzenie kalendarza spotkań oraz obsługa gości;

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;

  • Samodzielne prowadzenie zleconych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- szczególnie w organizacji imprez i eventów służbowych;

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu – warunek konieczny;

  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;

  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność, sumienność, dokładność i terminowość;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Różnorodny pakiet benefitów pracowniczych np.: Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną;

  • Atrakcyjny fundusz świadczeń pracowniczych;

  • Realizację ambitnych i samodzielnych projektów;

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie do posiłków

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ' Oddział Pruszcz Gdański LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Przewiń do profilu firmy