Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka w Dziale Administracji

KRAKCHEMIA S.A.

Powstania Listopadowego 14

Zwierzyniec

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • obsługa firmowej poczty elektronicznej

  • redagowanie pism

  • drukowanie, kopiowanie, kompletowanie dokumentów

  • zaopatrywanie biura w art. biurowe

Nasze wymagania

Mile widziane

  • wykształcenie średnie chemiczne

To oferujemy

  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Krakchemia S.A. jest firmą prowadzącą działalność handlowo - dystrybucyjną artykułów branży chemicznej, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy