Oferta pracy

Asystentka w dziale Kadr i Płac

Blumenbecker Engineering Polska

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Ligocka 103

Katowice

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która będzie wspierać Dział Kadr i Płac w bieżących sprawach. Do jej zadań będzie należeć przygotowywanie i prowadzenie teczek akt osobowych, sporządzanie dokumentów dotyczących zatrudnienia oraz przygotowywanie dokumentów do archiwizacji. Ponadto weryfikacja dokumentów pracowniczych oraz koordynowanie procesu ich obiegu.

Nasze wymagania

  • Podstawową wiedzę z zakresu prawa pracy oraz chęć do jej doskonalenia,

  • Nastawienie na nieustanne zdobywanie nowej wiedzy,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office,

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,

  • Poznanie struktury firmy oraz kultury organizacyjnej,

  • Elastyczne godziny pracy (umożliwiające połączenie nauki z pracą),

  • Przyjazne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Zapoznamy się z Twoją aplikacją

3

Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną

4

Zaprosimy Cię na bezpośrednią rozmowę kwalifikacyjną

5

Podejmiemy decyzję

6

Powitamy Cię w Zespole!

Firma Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. to wiodący integrator systemów przemysłowych, zajmujący się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem, kompletnych rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki w najróżniejszych branżach produkcyjnych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

PRACA NA PÓŁ ETATU - 80 godzin miesięcznie

Forma zatrudnienia – umowa zlecenie, mile widziana osoba studiująca.

Od Kandydatów nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w danym obszarze.

Wymagamy zainteresowania tematyką związaną z prawem pracy.