Logo Pracuj.pl

Asystentka w dziale Kadr i Płac

Blumenbecker Engineering PolskaO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Blumenbecker Engineering Polska

Ligocka 103

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która będzie wspierać Dział Kadr i Płac w bieżących sprawach. Do jej zadań będzie należeć przygotowywanie i prowadzenie teczek akt osobowych, sporządzanie dokumentów dotyczących zatrudnienia oraz przygotowywanie dokumentów do archiwizacji. Ponadto weryfikacja dokumentów pracowniczych oraz koordynowanie procesu ich obiegu.

Nasze wymagania

  • Podstawową wiedzę z zakresu prawa pracy oraz chęć do jej doskonalenia,
  • Nastawienie na nieustanne zdobywanie nowej wiedzy,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • Poznanie struktury firmy oraz kultury organizacyjnej,
  • Elastyczne godziny pracy (umożliwiające połączenie nauki z pracą),
  • Przyjazne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Wyślij CV

2

Zapoznamy się z Twoją aplikacją

3

Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną

4

Zaprosimy Cię na bezpośrednią rozmowę kwalifikacyjną

5

Podejmiemy decyzję

6

Powitamy Cię w Zespole!

Firma Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. to wiodący integrator systemów przemysłowych, zajmujący się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem, kompletnych rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki w najróżniejszych branżach produkcyjnych na całym świecie.

PRACA NA PÓŁ ETATU - 80 godzin miesięcznie

Forma zatrudnienia – umowa zlecenie, mile widziana osoba studiująca.

Od Kandydatów nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w danym obszarze.

Wymagamy zainteresowania tematyką związaną z prawem pracy.

Asystentka w dziale Kadr i Płac, Ligocka 103, Katowice