Oferta pracy

Asystentka w dziale realizacji farm PV

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Firma R.Power Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się kompleksowym rozwojem wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Junior Project Menedżerem
  • Wsparcie procesu przekazywania dokumentacji projektowej, zarówno wykonawczej jak i powykonawczej, prowadzenie zestawienia dokumentacji, archiwizacja i dystrybucja dokumentacji, kontakt z wykonawcami;
  • Koordynowanie komunikacji związanej z projektem
  • Przygotowanie i udział w naradach koordynacyjnych
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na realizację celu
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania projektowego
  • Biegła znajomość obsługi MS Office w szczególności  Excel
  • Mile widziana znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce,
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy