Oferta pracy

Asystentka w Dziale Rozwoju Sprzedaży

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, jest jedną z wiodących firm dermo-kosmetycznych na świecie z takimi markami jak Avene, A-derma, Klorane, Galenic, Elancyl, Ducray, Rene Furterer, obecną w Polsce od ponad dwudziestu lat.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Biuro - Warszawa

Główne obowiązki:

  • koordynowanie i nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu oraz współpraca z działami marketingu i sprzedaży
  • współpraca z Dyrektorem działu oraz Kierownikami Regionalnymi, Przedstawicielami Aptecznymi
  • wsparcie promocji i działań marketingowych działu (np.: w kontaktach z podwykonawcami zewnętrznymi, itp.) w zakresie działań wykonywanych przez dział
  • przygotowywanie dla Przedstawicieli Pakietów promocyjnych na dany cykl w oparciu o wkład Marketingu i Kierowników Regionalnych
  • przygotowywanie i koordynacja modułów gazetowych we współpracy z Marketingiem  dla KAM (regularne moduły gazetowe) oraz Field Firce (hocowe akcje w aptekach indywidualnych)
  • zbieranie zapotrzebowań oraz wysyłka materiałów POS (Merch) oraz Bagażników do Przedstawicieli Aptecznych
  • wsparcie administracyjne zespołu Przedstawicieli Aptecznych
  • organizacja, obsługa oraz udział w spotkaniach służbowych
  • przygotowanie tłumaczeń pisemnych i prezentacji handlowych
  • obsługa zamówień i zakupów w dziale
  • przygotowywanie raportów, statystyk i analiz handlowych
  • tworzenie i nadzorowanie kalendarza oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji i sprawnym funkcjonowaniem działu
  • komunikacja z Klientami w zakresie wymiany informacji służących obustronnej współpracy

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w zakresie Trade Marketing i współpracy z Zespołem Terenowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, prezentacje dla Top Management
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • przedsiębiorczość, pozytywne nastawienie i szukanie rozwiązań
  • umiejętność zarządzania i pracy pod jego presją czasu
  • profesjonalizm w zachowaniu i wykonywaniu zadań
  • zdolności analityczne i dokładność danych
  • zaangażowanie
  • znajomość języka francuskiego – mile widziana

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Przejrzysta ścieżka awansu
  • Przyjazna atmosfera pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Łatwa adaptacja
  • Atrakcyjny system premiowy

Prosimy o przesyłanie CV oraz wypełnienie formularza za pomocą przycisku "Aplikuj"

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.
ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o..

Ogłoszenie archiwalne