Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka w Kancelarii Adwokackiej

KANCELARIA ADWOKACKA LAW OFFICES

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa centrali telefonicznej (przyjmowanie połączeń przychodzących)

  • obsługa klientów zewnętrznych (przyjmowanie gości) i współpracowników firmy

  • obsługa przesyłek

  • dbanie o porządek na recepcji

  • obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • miła aparycja

  • cierpliwość

  • komunikatywność

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub w trakcie studiów

To oferujemy

  • miłą atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w niepełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (godziny do uzgodnienia)

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę dedykujemy Klientom z Polski, w szczególności z Warszawy, Łodzi, miasta Piaseczno oraz spoza granic kraju.

Działalność zawodowa prowadzona przez naszą Kancelarię Adwokacką obejmuje:

• udzielanie porad prawnych;

• przygotowywanie opinii i ekspertyz;

• tworzenie i opiniowanie umów;

• reprezentację w postępowaniach przygotowawczych;

• reprezentację w postępowaniach sądowych;

• reprezentację w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych;

• pozasądowe rozwiązywanie sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji;

• prowadzenie szkoleń i warsztatów;

• audyt z zakresu procedury prania brudnych pieniędzy.

Przewiń do profilu firmy