Logo Pracuj.pl

Asystentka w Zespole Rekrutacji

Pelion S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Przeprowadzanie wstępnym rozmów telefonicznych z kandydatami i umawianie spotkań
  • Prowadzenie działań direct search
  • Selekcja i rekrutacja najlepszych kandydatów z rynku
  • Dbałość o candidate experience
  • Udział w dodatkowych projektach prowadzonych w ramach Zespołu

Nasze wymagania

  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy z danymi i liczbami
  • Lekkie pióro, kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze HR

To oferujemy

  • Umowa zlecenie
  • Rozwój kariery zawodowej i udział w ciekawych projektach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

*Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Asystentka w Zespole Rekrutacji, Łódź