Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka

C4IT PAWEŁ GOŹDZIASZEKO firmie

  • Kwaśna 3
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

C4IT PAWEŁ GOŹDZIASZEK

Kwaśna 3

Wrocław

Firma C4IT sprzedaje, wdraża oraz obsługuje systemy ERP. Tworzymy oraz implementujemy także własne aplikacje wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem. W ramach naszej działalności wspieramy przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, jednostki budżetowe oraz inne instytucje.

Asystentka

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura.
  • Obsługa korespondencji biurowej oraz wsparcie przy obiegu dokumentów.
  • Obsługa spotkań biurowych.
  • Obsługa podróży służbowych (rezerwacja hoteli, lotów, ubezpieczeń podróży).
  • Sporządzanie zestawień, raportów.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • Umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office.
  • Znajomość obsługi social media.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, prezencja, dokładność, rzetelność i systematyczność.
  • Chęci do pracy i rozwoju.
  • Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora IT.
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego (zapewniamy realną szansę na rozwój i nowe role zawodowe).
  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób (wszyscy znamy się i lubimy).
  • Spotkania integracyjne (lubimy ze sobą nie tylko pracować, ale też spędzać czas).

Ogłoszenie archiwalne