Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu / Asystent Zarządu

Arena.pl Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Nasza firma zajmuje się obsługą platformy zakupowej arena.pl, zrzeszającej profesjonalnych sprzedawców.

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i redagowanie raportów, dokumentów oraz prezentacji,
  • prowadzenie i nadzór nad kalendarzem spotkań Prezesa,
  • obsługa korespondencji oraz ewidencja i nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • przyjmowanie gości,
  • wdrażanie i nadzorowanie podjętych decyzji w firmie przez Prezesa,
  • realizacja zleconych dodatkowych zadań w obrębie prac biurowych,
  • współpraca z innymi działami firmy oraz zapewnienie sprawnego przepływ informacji,
  • organizowanie podróży służbowych Prezesa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyka w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • znajomość języka angielskiego,
  • dojrzałości emocjonalnej i asertywności,
  • dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów,
  • dynamiki w działaniu, nastawienia na dokonywanie zmian i usprawnień,
  • poczucia odpowiedzialności i umiejętności przewidywania skutków własnych decyzji,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • taktu, dyskrecji, umiejętności dyplomatycznego zachowania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość pracy w dynamicznym, prężnie działającym i nastawionym na wspólny sukces zespole,
  • pakiet Multisport.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w przesłanych plikach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez Arena.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kościelna 37, 60-537 Poznań, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego."
Szczegółowe informacje dotyczące zakresu przetwarzania danych, odbiorcach, a także prawach i obowiązkach osób, których dane dotyczą zostały zawarte w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: https://pomoc.arena.pl/hc/pl/articles/360004973053-Polityka-Prywatno%C5%9Bci

Ogłoszenie archiwalne