Oferta pracy

Asystentka Zarządu - Biura

MD sp. z o.o.O firmie

3 000‐4 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Sopot, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

MD Cargo (MD sp. z o.o.) to polska firma spedycyjna, zlokalizowana w Sopocie, specjalizująca się w spedycji drogowej.

Zapewniamy Klientom kompleksową organizacje przewozu ładunków w kraju jak i zagranicą.

Współpracujemy z profesjonalnymi przewoźnikami, dysponującymi flotą pojazdów dostosowanych także do transportów specjalnych, m.in. ADR, chłodni oraz ponadgabarytów.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie operacjami administracyjno – organizacyjnych na potrzeby Biura Zarządu.
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań oraz korespondencją.
  • Koordynowanie administracji biura.
  • Opracowywanie zleconych materiałów,
  • Zarządzanie pisemną korespondencją i obiegiem dokumentów wewnątrz firmy,
  • Przygotowywanie pism, dokumentów, zestawień, rejestrów i informacji dla Zarządu

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego/francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • inicjatywy i świadomości swojej roli
  • zaangażowania w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialności
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej znajomości obsługi MS Office oraz podstawowych urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • dobre warunki zatrudnienia
  • dobrą atmosferę w pracy
  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy