Oferta pracy

Asystentka Zarządu

OpsTalent

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Zarządem

  • Wsparcie przełożonych w bieżącej organizacji i obsłudze administracyjnej

  • Umawianie i koordynowanie zaplanowanych spotkań

  • Rezerwacja biletów lotniczych i noclegów

  • Weryfikacja i opisywanie faktur

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów graficznych na wystąpienia

  • Współpraca z recepcją, działem księgowości i kadr oraz zewnętrznymi firmami

  • …i inne nieprzewidziane, ciekawe zadania, przy których wykażesz się kreatywnością :)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, C1-C2

  • Płynna znajomość języka polskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do otoczenia

  • Dojrzałość emocjonalna i umiejętność zarządzania własnymi emocjami

  • Gotowość do wyzwań i otwartość na spontaniczne zadania

  • Proaktywność, umiejętność nieszablonowego myślenia

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę w modelu hybrydowym z naszego kolorowego biura, a czasem z domu

  • Regularny i transparentny feedback

  • System motywacyjny połączony z bonusami

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Wyjątkową atmosferę opartą o wewnętrzną kulturę i wartości 5H

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Platformę językową

  • Udział w inicjatywach pracowniczych (tandemy językowe, Ops Salad Bar, wymiana umiejętności)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • language cafe

  • work-life balance

  • Ops Salad Bar

Jeśli doskonale znasz język angielski, płynnie mówisz po polsku, wkładasz w swoją pracę serce i zaangażowanie, wykazujesz się bardzo dobrą organizacją pracy oraz wysoką kulturą osobistą a to wszystko okraszone jest pozytywnym nastawieniem do otoczenia, to czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie lub jesteś na początku swojej drogi zawodowej, zapraszamy do OpsTalent.

OpsTalent

OpsTalent to coś więcej niż miejsce pracy. To środowisko wspierające Twoją indywidualność, dające możliwości rozwoju zawodowego i twórczego wyrażania siebie. To przede wszystkim pełni pasji i radości ludzie, za którymi się tęskni. Razem tworzymy i dbamy o naszą wewnętrzną kulturę, opartą o wartości 5H. Nie zdziw się, kiedy przekroczysz progi biura i poczujesz zapach szarlotki albo zostaniesz zaproszony/-a do wzięcia udziału we wkręcie urodzinowym dla jubilata. 😊 Takim miejscem właśnie jest OpsTalent – różnorodny, elastyczny, wellbeingowy! Czujesz, że tak chciał(a)byś pracować? Poznajmy się i pogadajmy przy kawie 😊

Przewiń do profilu firmy