Oferta pracy

Asystentka Zarządu

Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz BrzezińskiO firmie

Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński

Jabłoniowa 20/11

Gdańsk

TB.INVEST jest prężnie działającą firmą w branży budowlanej, której historia sięga 1997 roku. W dorobku firmy znajduje się ponad 1000 zrealizowanych inwestycji. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty obsługując Inwestorów w Polsce i za granicą Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. Poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk

Główne Zadania:

Bezpośrednia współpraca z Zarządem Firmy polegająca na:

  • prowadzeniu kalendarza Prezesa Zarządu,
  • zarządzanie i koordynacja zadań zleconych pracownikom,
  • organizacja spotkań, koordynacja oraz umawianie terminów,
  • zapewnienie skutecznej komunikacji wewnątrz/ na zewnątrz firmy,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • przygotowywanie pism, raportów i innych dokumentów na potrzeby Zarządu,
  • organizacja podróży służbowych (rezerwowanie lotów, hoteli, samochodów),
  • bieżące wsparcie operacyjne Członka Zarządu (działania ad-hoc).

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w dni robocze w godz. 8:00-17:00,
  • praca w co drugą sobotę,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość MS Office, Trello
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz ustalania priorytetów,
  • dyskrecja i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną i miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich zgłoszeń za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem Asystentka Zarządu.

DO CV PROSIMY DOŁĄCZYĆ INFORMACJĘ Z JAKICH NARZĘDZI DO ZARZĄDZANIA
KALENDARZEM I STRUMIENIEM ZADAŃ KANDYDAT DOTYCHCZAS KORZYSTAŁ.

Pisemna aplikacja powinna zawierać klauzulę zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji proces rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy