Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu

NETVEST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 5008 000 brutto / mies.
  • Sucha 15, Letnica, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sucha 15

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne Biura Zarządu we wszystkich sferach jego funkcjonowania także obsługa recepcji

  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, spraw bieżących Spółki w tym kontakt ze współpracującą kancelarią prawną

  • sporządzanie zestawień, raportów, prezentacji i podsumowań

  • obsługa systemu raportowania czasu pracy

  • nadzór nad ewidencją i archiwizowaniem dokumentacji firmy

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji

  • organizacja i obsługa spotkań wewnątrz i na zewnątrz firmy

  • współpraca z oddziałami firmy

  • prowadzenie kalendarzy Członków Zarządu

  • obsługa połączeń telefonicznych adresowanych do Zarządu

  • redagowanie pism w języku polskim oraz angielskim

  • organizacja spotkań firmowych oraz organizacja wyjazdów biznesowych

  • inne prace zlecone mające na celu wspomaganie Zarządu w sprawnej realizacji obowiązków służbowych oraz prawidłowym funkcjonowaniu biura

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

  • Samodzielność, komunikatywność, terminowość oraz dobra organizacja pracy.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • przeszkolenie w zakresie wiedzy o produktach oraz procesach firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia)

  • praca w godzinach 9:00 – 17:00

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz awansu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dużą różnorodność wykonywanych zadań.

  • strefę relaksu ( bilard, piłkarzyki, PS5 oraz symulator gry w golfa )

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Dostarczamy sprawdzone kosmetyki największych marek na świecie. Wierzymy, że każdy klient zasługuje na dostęp do markowych produktów w atrakcyjnych cenach. Ciągle szukamy nowych wyzwań i rozwiązań. Działamy z energią, odwagą i wiarą w to, co robimy.

Przewiń do profilu firmy