Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu

INTER-DIAMENT KACPRZYCKI sp.j.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji – przyjmowanie oraz przekazywanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz obsługa elektronicznego rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Dbanie o terminowy oraz jakościowy obieg dokumentów;

  • Współpraca przy koordynacji floty firmowej;

  • Obsługa spotkań;

  • Wystawianie faktur;

  • Nadzór nad firmą sprzątającą;

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w celu sprawnej i efektywnej realizacji powierzonych zadań;

  • Prowadzenie oraz zarządzanie kalendarzem wydarzeń i spotkań Przełożonych;

  • Przygotowywanie zestawień oraz raportów wg potrzeb;

  • Aktywne wsparcie Przełożonych w codziennych obowiązkach;

  • Zapewnienie komunikacji między Przełożonymi a poszczególnymi działami oraz firmami współpracującymi;

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny;

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy – warunek konieczny;

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów - warunek konieczny;

  • Silna motywacja i ambitne podejście do pracy;

  • Znajomość programów MS Office;

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Długofalową współpracę;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje;

  • Możliwość samodzielnego organizowania i planowania pracy;

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej;

O nas

Lider na rynku konwencjonalnych narzędzi ściernych jak również nowoczesnych wysokowydajnych ściernic na bazie materiałów super twardych. Produkcja konwencjonalnych narzędzi ściernych jak również również nowoczesnych nowoczesnych, wysokowydajnych ściernic na bazie materiałów supertwardych pozwala firmie dostarczyć produkty do firm działających w niemal wszystkich gałęziach przemysłu.