Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu - koordynacja biura

Eyetracking Solutions Sp. z o.o.

4 0005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Czerska 8/10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Czerska 8/10

Warszawa

Jesteśmy butikową firmą badawczo wdrożeniową, od 16 lat zajmujemy się eye trackingiem i szerzej - badaniami neuro oraz dostarczaniem rozwiązań w tym obszarze (budowa laboratoriów, wdrożenia, szkolenia, tworzenie metodologii, outsourcing projektów badawczych) dla uczelni i biznesu. W gronie naszych klientów znajduje się większość głównych uczelni oraz największe agencje badawcze (Kantar, GFK, Ipsos, IQS,  Nielsen). Jesteśmy jedyną tego typu firmą w Polsce i jedną z najstarszych w Europie

Obecnie w związku ze zmianami organizacyjnymi poszukujemy asystentki zarządu.

Planowany zakres obowiązków

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Współpraca z księgowością
  • Koordynowanie rozliczeń w grupie
  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji i ofert
  • Prowadzenie korespondencji z klientami, dostawcami i podwykonawcami
  • Sporządzanie notatek ze spotkań
  • Organizowanie delegacji
  • Wspomaganie zarządu w działaniach operacyjnych
  • Zarządzanie biurem

Oczekiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Wzorowa organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Bardzo wysoka proaktywność i motywacja
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • MS Office, w tym bardzo dobry Excel
  • Prawo jazdy B
  • Angielski min B1/B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Unikalne projekty naukowo badawcze
  • Pracę w ciekawym środowisku na styku nauki i biznesu
  • Kameralną firmę: w tym momencie 8 osób z czego pracować będziesz głównie z 3-4
  • Luźną, przyjazną atmosferę
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A, basen, siłownia i stołówka na miejscu
  • Zdalne piątki
  • Wyjazdy zagraniczne i szkolenia
  • Umowę o pracę lub B2B po okresie próbnym
  • Duże możliwości rozwoju i awansu
  • Premie
  • Opiekę zdrowotną

Ogłoszenie archiwalne