Ta oferta pracy jest nieaktualna od 518 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zarządu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPHU Globaldex Sp. J.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, realizującą projekty polegające na przygotowaniu terenów inwestycyjnych pod nowe przedsięwzięcia, zgodne z oczekiwaniami klienta. Istniejemy na rynku od 2005 roku, podążając drogą rozwoju i doskonalenia zarówno własnych umiejętności jak i kompetencji pracujących z nami specjalistów.

    Dla jednej z naszych spółek celowych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa sekretariatu
    • dbanie o zaopatrzenie biura
    • redagowanie pism i wiadomości służbowych
    • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów oraz archiwizacja dokumentów
    • stała współpraca z biurem rachunkowym
    • przygotowanie zestawień i raportów dla potrzeb Zarządu
    • prowadzenie kalendarza spotkań

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe lub licencjat
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • punktualność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziane doświadczenie zawodowe

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • zarobki adekwatne do wykonywanych zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016r poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowana/ny o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.