Oferta pracy

Asystentka Zarządu

Corpo Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu

  • Nadzór i koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów

  • Organizowanie wyjazdów służbowych Członków Zarządu i pozostałych pracowników

  • Nadzór nad flotą samochodową

  • Prowadzenie spraw administracyjnych (m.in. rozliczanie firmowych telefonów komórkowych, zakupy na potrzeby firmy itp.)

  • Organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani również studenci studiów zaocznych)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność i umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży miodowej na świecie.

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy