Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu

WODROL INWESTYCJE sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji,

  • Bieżące prace administracyjno-biurowe,

  • Stała współpraca z księgowością w zakresie prowadzenia dokumentacji firmowej,

  • Obsługa korespondencji firm.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomości pakietu biurowego MS Office (Word, Excel),

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne,

  • Skrupulatność, wielozadaniowość oraz dokładność w pracy,

  • Wysoka kultura osobistą,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność,

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, dynamizm,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

  • Znajomość języka angielskiego mile widziane.

To oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w stabilnych i dynamicznie rozwijających się firmach,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę pełną wyzwań,

  • Rozwój zawodowy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Godziny pracy od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

O nas

Wraz z CV ze zdjęciem prosimy o zawarcie informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na dokumentach CV prosimy o umieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych i na przyszłe rekrutacje zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych iw sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

Dyrektywa 95/46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

* Zgoda jest dobrowolna, jednak konieczna do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Bez jej wyrażenia dokumenty aplikacyjne zostaną usunięte z bazy kandydatów do pracy.