Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Mazańcowice (pow. bielski), śląskie
  • Asystent
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z uwagi na dalszy rozwój w KSSE naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    ASYSTENTKA ZARZĄDU
    Miejsce pracy: Mazańcowice (pow. bielski)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa biurowa i administracyjna Zarządu spółki;
    • Zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu, koordynacja spotkań wewnętrznych;
    • Sporządzanie protokołów ze spotkań;
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
    • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów;
    • Przygotowywanie pism, prezentacji i raportów;
    • Planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego, kontakty z dostawcami;
    • Kompleksowa organizacja pracy sekretariatu firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Bardzo wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;
    • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz ustalania priorytetów;
    • Silne ukierunkowanie na cel i rezultat;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Dyskrecja;
    • Umiejętności interpersonalne;
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych;
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) na adres:

    rekrutacja-asystentka@polmotors.com.pl

    z dopiskiem nazwy stanowiska w tytule wiadomości

     Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842888" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842888 data-apply="popup"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842888" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842888 data-apply="popup"